KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13725285
nr 1372 5285
Inger Kihlman
(1933-1998), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 2/9, daterad 1978. Motivet: 36x20cm
Inger Kihlman, svensk bildkonstnär född 1933, död 1998.
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 18 januari 2021
kl 19:49:48
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr